Zadbaj o siebie, by mieć siłę wspierać dzieci

Doskonale wiem, jak ważne jest profesjonalne wsparcie, gdy dbasz o innych. Nie ma znaczenia, czy chodzi o twoje własne dziecko, czy o ucznia. Przygotowałam całą serię tematów z zakresu zdrowia psychicznego i tworzenia bliskich relacji. Wybierz temat, który cię interesuje i zapisz się na webinar.  Tak, możesz zapisać się na wszystkie webinary. Będzie mi bardzo miło 🙂

👉Pamiętaj, że udział w webinarach jest bezpłatny.

👉 Na koniec webinaru powiem Ci także o tym, jak jeszcze możesz dbać o swoje zdrowie psychiczne i szukać spokoju w życiu.

👉 Jeśli chcesz z nami być, koniecznie potwierdź maila, który przyjdzie do Ciebie po zapisie 
Na tego maila otrzymasz również w dniu webinaru link do pokoju spotkań
Jeśli nie możesz być na żywo, nadal masz okazję zobaczyć nagranie. Wyślę ci na maila link do mega zniżki na dostęp do nagrania, e-zaświadczenia i dodatkowych materiałów.

👉 Nie przegap tego maila, bo zniżka będzie aktywna tylko przez dwa dni.

 

NAJBLIŻSZE WEBINARY

.

Uważność w zdrowiu psychicznym – NOWY TERMIN 1.07 godz. 19:30

Ze względu na ulewę i utratę internetu musimy przełożyć webinar. Uważność idzie w parze z akceptacją – nie walczymy, akceptujemy  i szukamy nowych możliwości 🙂

 

 

 

Okiem 👁‍🗨 Magi Korbel (trenerki mindfulnes) i Marty Jankowskiej (psychoterapeutki) 👉 o uważności w zdrowiu psychicznym.
Coraz więcej mówi się o równowadze psychicznej, o emocjach i o tym, co dzieje się wewnątrz nas. Zadbanie o każdy z tych aspektów ma przynieść nam zdrowie i szczęście na długi czas. Czy ta teoria rzeczywiście się sprawdza? 

W rozmowie opowiemy o tym, jak:

👉 myśli i emocje wpływają na zdrowie psychiczne,

👉 wytrenować swój świat wewnętrzny by nam sprzyjał.
Bądź z nami i na żywo poznaj i przećwicz proste techniki uważności, które zaczniesz stosować na co dzień 👌😉

OPINIE Z POPRZEDNICH WARSZTATÓW

bardzo fajne połączenie pracy nad ciałem i umysłem – polecam każdemu, kto myśli nad rozpoczęciem pracy nad sobą, a na co dzień nie znajduje na to czasu.
Ania

Bardzo przyjemna forma spotkania, na którym można zajrzeć w głąb siebie, wyciszyć się, postawić sobie pytania i zastanowić nad kwestiami, które umykają w codziennej gonitwie
Asia

Polecam – dla osób, które są w  biegu – znakomity czas na zatrzymanie się, zastanowienie, wyciszenie
Wiola

Bardzo mi się podoba to spotkanie – mówię jako rodzic i specjalista… czasami zapominamy pracując ciągle z cudzymi dziećmi pochłonięci zapominamy o spojrzeniu z dystansu na nasze dziecko i podjęcia pracy z nim aby starać się wychować dziecko zwyczajnie szczęśliwym człowiekiem. Kontrola i zastanowienie się nad przekazem aby właśnie nie przekazywać błędów których sami doświadczyliśmy w dziecństwie jest kluczowa według mnie. Pozdrawiam i dziękuję 🙂

„Ciekawa mieszanka metod pracy nad sobą i teorii. W jednym miejscu można odkryć coś nowego, odpowiadającego nam i kontynuować później praktykę. Świetna atmosfera. Wartościowe ćwiczenia”
P.

Niezmiernie się cieszę, że trafiłam na Panią i mogę dowiadywać się coraz więcej niż już wiem i móc pomagać też innym. Dziękuję

Chcesz wiedzieć, jakie szkolenia planuję w przyszłości? Zostaw maila w newsletterze

.

Baśnie i opowieści mają w sobie kojącą moc. Kiedy ostatni raz słuchałaś bajki dla dorosłych? Tak po prostu – dla siebie? Metafory i symbole w nich zawarte pomogą Ci zapamiętać najważniejsze wskazówki, co robić, gdy zalewa cię fala lęku bądź tracisz grunt pod nogami.

POPRZEDNIE WEBINARY

Jak sobie radzić w kryzysie

Opowiem Ci interaktywną opowieść psychoterapeutyczną Moniki, która próbuje sobie poradzić w czasie kryzysu tak, by zadbać o zdrowie psychiczne rodziny, ale też i siebie. Dowiesz się, jak zarządzać swoją energią, jak zatrzymywać natłok myśli oraz poznasz prosty sposób relaks przez oddech.

Jak się bać w zdrowy sposób

Jak się bać w zdrowy sposób

Interaktywna opowieść psychoterapeutyczna o tym, jak Robert uczył się wspierać córkę Anię w przeżywaniu strach w zdrowy sposób. Dzielę się swoim doświadczeniem w pracy indywidualnej i grupowej, jakie są typowe strategie przeżywania strachu oraz jak reagować, by wzmacniać zdrowie psychiczne.

Jak ujarzmić lęk

Jak ujarzmić lęk

Zapraszam Cię na interaktywną opowieść psychoterapeutyczną. Na przykładzie Roberta i jego siedmioletniej córki Ani dowiesz się, jak ujarzmić lęk. W trakcie będziemy ćwiczyć podstawowe umiejętności – świadomego oddechu, rozpoznawania straszących myśli, pracy metodą ABC Ellisa czy nauczysz się od Roberta, jak dyskutować z lękiem.