Zyskaj święty spokój

Marzy Ci się, by uciec na bezludną wyspę i nic nie musieć?
Nie potrzebujesz do tego wyspy!

 

Wystarczy kurs online ZYSKAJ ŚWIĘTY SPOKÓJ 

Ruszamy 22 stycznia 2018 r.

 

Weź udział w bezpłatnym kursie ZA STERAMI ŻYCIA – materiały dostępne poniżej.

Dla kogo

To kurs dla ciebie bądź twoich bliskich, jeśli:

– chcesz mieć święty spokój,

-próbujesz realizować oczekiwania otoczenia i czujesz się w potrzasku,

– chcesz przestać wywierać na siebie presję,

– jesteś zainteresowana/y rozwojem osobistym bądź terapią,

– potrzebujesz prostych wskazówek, jak ruszyć z miejsca,

– masz utrudniony dostęp do specjalistów w miejscu zamieszkania.

Inwestycja w siebie

Kurs zawiera 14 lekcji. Każda z nich to nagranie wideo i karta pracy do pobrania.

Kompendium teorii i praktyki! Sprawdzone i wyselekcjonowane ćwiczenia rozwojowe. Do tego dokładam najważniejsze aspekty wiedzy psychologicznej.

A wszystko po ludzku, bez niezrozumiałego slangu specjalistycznego. Tak, byście mogli sprawnie przejść przez kolejne lekcje.

Wsparcie

W ramach kursu dołączysz do zamkniętej grupy na Facebook’u dla osób, które tak, jak i ty, chcą zyskać święty spokój.

Uzyskasz wsparcie grupy i będziesz podporą dla innych. Dzielenie się swoimi doświadczeniami ma moc uwalniającą samą w sobie. Trudność staje się zwykła i do ogarnięcia. Odbierasz jej w ten sposób magiczną moc tajemnicy.

Ja też tam będę  i rozwieję twoje wątpliwości. Co cztery lekcje będę prowadzić podsumowania na żywo na grupie Facebook’a. Będę na nich odpowiadać na pytania, które mogą pojawić się w trakcie realizacji kursu.

WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM KURSIE ZA STERAMI ŻYCIA

Jeśli chcesz się upewnić, czy taka forma pracy jest dla ciebie, zacznij od bezpłatnego mini kursu – ZA STERAMI ŻYCIA. Kurs odbędzie się w dn. 28-30 grudnia. Na grupie Facebook’ o godz. 20 odbędą się trzy lekcje na żywo.

Zadbaj o siebie i pozwól sobie na trzy rozwojowe wieczory. Jednocześnie sprawdzisz, jak się czujesz w formule pracy online.

Lekcja 1 - Gra w obwinianie

Sprawdź, czy nie próbujesz uprawiać magii i nie chcesz zmieniać innych

Lekcja 2 - Gdzie jest moc mojego życia?

Zweryfikuj obszary w których oddajesz stery

Lekcja 3 - Gdyby miał się wydarzyć cud

Wymarz sobie swoje cudowne życie

CO DOSTAJESZ W RAMACH KURSU

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jestem przekonana, że przygotowane przeze mnie lekcje są na najwyższym poziomie. Jeśli przez 30 dni nie przekonasz się do niego, zwrócę ci pieniądze. Wystarczy, że do napiszesz mi maila.

14 lekcji

Kurs zawiera 14 lekcji. Każda z nich to kilkuminutowe nagranie wideo oraz karta pracy do pobrania. Tematy lekcji zamieszczam poniżej:

Próby radzenia sobie z oczekiwaniami
Nieświadome przekazy
Musizmy – pułapka listy „do zrobienia”
Niekończąca się walka z powinnościami
Cena bycia miłą
Wartości u podstaw
Twoje cudowne życie
Twoje potrzeby
Strategie realizowania potrzeb
Potrzeba a zachcianka
Życiowa energia – na co ją pożytkujesz
Przygotuj się do zmian
Przećwicz rozmowę z bliskimi
Święty spokój w zgodzie z sobą

Premia za zaufanie

Mam za sobą wiele godzin spotkań indywidualnych i tysiące godzin szkoleń. To jest mój pierwszy kurs online. Z tego też względu proponuję ci promocyjną cenę i dożywotni dostęp do kursu.

BONUSOWE WYKŁADY

W ramach kursu dostaniesz od mnie bonusowe wykłady. Transmisje będą prowadzone na zamkniętej grupie.  Ich zapis będziesz mieć dożywotnio po wykupieniu kursu. Potwierdzone wykłady ekspertek:

Weronika Wojciechowska – UWAŻNOŚĆ NA CODZIEŃ
Aneta Szostak-Sulewska – RELACJE Z DZIEĆMI. JAK JE BUDOWAĆ, ŻEBY NIE ZWARIOWAĆ.
Agnieszka Gaczkowska – SZYDEŁKOWANIE SPOSOBEM NA SPOKÓJ
Magdalena Krupa – LEAN NA CODZIEŃ

 

DLACZEGO STWORZYŁAM TEN KURS

Nazywam się Marta Jankowska.

Marzy mi się, by psychoterapia i rozwój osobisty były dostępne dla wszystkich – niezależnie od miejsca zamieszkania, czy zasobności portfela. Dlatego też tworzę ten kurs!

Od ponad 15 lat pomagam w odzyskiwaniu życiowej równowagi w atmosferze bezpieczeństwa i akceptacji. Wspieram w odkrywaniu własnej unikalnej tożsamości i uzdrawianiu ważnych relacji. Inspiruję swoimi osobistymi i zawodowymi poszukiwaniami drogi do pełniejszego życia. Wzmacniam w budowaniu bliskich więzi emocjonalnych, siły charakteru, dokonywaniu świadomych wyborów, wytrwałości i hartu ducha.

Jestem psychoterapeutką osób dorosłych, par i rodzin, trenerką dramy i rozwoju holistycznego, miłośniczka życia i uzdrawiającej mocy relacji.

Opinie kobiet, które ze mną współpracowały

Bardzo fajne połączenie pracy nad ciałem i umysłem – polecam każdemu, kto myśli nad rozpoczęciem pracy nad sobą, a na co dzień nie znajduje na to czasu.

Ania

Polecam – dla osób, które są w  biegu – znakomity czas na zatrzymanie się, zastanowienie, wyciszenie.

Wiola

Pani Marta jest bardzo profesjonalna, a przy tym niesamowicie ciepła i życzliwa. Pomogła mi przezwyciężyć moje lęki i otworzyć się na potrzebne zmiany, a także lepiej zrozumieć samą siebie. Serdecznie polecam!

Maja

Chcesz mieć święty spokój?
Nie przegap premiery kursu – ruszamy w 22 stycznia 2018!

BONUSY DLA CIEBIE - DODATKOWE SPOTKANIA ON-LINE

Weronika Wojciechowska - UWAŻNOŚĆ NA CO DZIEŃ

DODATKOWY WYKŁAD ON-LINE

Mindfulness to koncept, który można wdrożyć dosłownie w 5 minut dziennie. Prosta praktyka uważnej obecności pomaga nauczyć nas codziennego celebrowania drobnych czynności. Wpływa to na poziom odczuwanego szczęścia, a także pomaga uporać się z trudnymi momentami.  Uważność to odpowiedź na wiele nurtujących nas codziennym trudności,  która pozwoli ci na nowo odkryć smak życia.

Weronika Wojciechowska – zafascynowana ideą Mindfulness trenerka biznesowa i coach, nauczycielka jogi, esencjalistka, której pasją jest pomaganie innym we wracaniu do tego, co ważne w zabieganym świecie, a tym samym zwiększaniu satysfakcji z codzienności.

Aneta Szostak-Sulewska - RELACJE Z DZIEĆMI. JAK JE BUDOWAĆ, ŻEBY NIE ZWARIOWAĆ.

DODATKOWY WYKŁAD ON-LINE

Aneta Szostak-Sulewska tak pisze o sobie ”Jestem mamą najwspanialszej piątki dzieci. Myślę, że moja wiedza i doświadczenie związane z budowaniem pozytywnych relacji z własnymi dziećmi może przynieść Tobie wymierne korzyści, gdyż nie jest to tylko i wyłącznie wiedza teoretyczna, która ma się czasami nijak do tego, na co napotykamy w życiu codziennym. Zawodowo od ponad 25 lat związana jestem z edukacją a wiec z pracą z dziećmi. Tu także odkrywam wielki potencjał sprawstwa , jeśli tylko chcemy wejść w pozytywną relację z dzieckiem. Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym oraz kynoterapeutą.”

Agnieszka Gaczkowska - SZYDEŁKOWANIE SPOSOBEM NA SPOKÓJ

DODATKOWY WYKŁAD ON-LINE

Agnieszka Gaczkowska – architekt, mama, żona, ale przede wszystkim kobieta, która pozwoliła sobie żyć po swojemu. „To po to Ci była praktyka projektowa w Berlinie i lata doświadczeń w Warszawie, żebyś teraz uczyła szydełkowania?!?” – słyszałam od najbliższych, ale dopiero, kiedy wsłuchałam się w siebie, znalazłam dziką satysfakcję w nauce rękodzieła użytkowego. Moja historia zawodowa zatoczyła koło, bowiem wiele kursantek kontynuuje współpracę w kierunku pracy nad wnętrzami. Okazało się, że dopiero, kiedy dostrzegłam piękno zaklęte w powtarzalnych ruchach szydełka, zaczęłam przyciągać ludzi, którzy potrafią podarować sobie luksus spędzania czasu z samym sobą. Teraz praca stała się przyjemnością, bo na co dzień mam kontakt z wrażliwymi na piękno, cierpliwymi i spragnionymi indywidualizmu jednostkami, które, jak ja, więdną na myśl o życiu „od linijki”.

Magdalena Krupa - LEAN NA CODZIEŃ

DODATKOWY WYKŁAD ON-LINE

Pokazuję kobietom, w jaki sposób zorganizować się nie tracąc czasu i pieniędzy. Pomagam kobiecym biznesom rozwijać się i usprawniać działania. To wszystko stosując zasady Lean Management. Jeśli zmagasz się z problemem braku czasu, nie masz pomysłu na usystematyzowanie swoich działań albo szukasz sposobów na zorganizowanie przestrzeni w swoim domu to kurs LEAN NA CO DZIEŃ jest dla Ciebie.

 

 

 

 

 

 

Magdalena Widłak-Langer - ODPUSZCZANIE CZYLI JAK ZYSKAĆ SPOKÓJ I RADOŚĆ ŻYCIA NA CO DZIEŃ

DODATKOWY WYKŁAD ON-LINE

W psychologii odpuszczanie rozumiane jest jako proces działania „tu i teraz”, bez nadmiernego skupienia na tym, co wydarzyło się w przeszłości. Dotyczy to wszystkich obszarów życia oraz związanych z nimi wspomnień, myśli czy emocji, które są trudne, bolesne i wciąż powracają nie dając przysłowiowego spokoju. Odpuszczając – czyli pracując ze wspomnieniami, myślami czy emocjami (które dotyczą przeszłości, wciąż o sobie przypominając), dajesz sobie szansę na skupienie się na tym, co dzieje się obecnie. Dzięki temu możesz budować swoją przyszłość, bez ciężaru przeszłości i obwiniania siebie lub innych.

Magdalena Widłak-Langer – psycholog, dziennikarz psychologiczny, warsztatowiec, nauczyciel jogi i jogi dla dzieci. Zafascynowana relacjami, w tym także tą najważniejszą relacją – ze sobą oraz wszelkimi rodzajami komunikacji, zarówno w obszarze zawodowym jak i prywatnym.