Konsultacja
To 2 -3 spotkania, w trakcie których pomogę Ci lepiej zrozumieć, z czym się zmagasz, nad czym potrzebujesz pracować oraz kto i jaka forma pomocy będzie na ten moment adekwatna.
Terapia indywidualna
Spotkania klienta/tki ze specjalistką trwają 50min raz w tygodniu. Praca opiera się na wspólnie ustalonych w trakcie konsultacji celach , które osoba chciałaby osiągać w swoim życiu. Długość procesu zależy od ilości ustalonych zmian, które osoba chciałaby wprowadzić w swoim życiu.
Dla osób:
zmagających się z depresją, zaburzeniami lękowymi, psychosomatycznymi, epizodami psychotycznymi, zaburzeniami osobowości
doświadczających osamotnienia, pustki, mających problem z nawiązaniem i utrzymaniem relacji
chcących uwolnić się od traum, syndromu DDA
zmagajacych się z uzależnieniem behawioralnym
chcących lepiej zrozumieć siebie i otaczającyh świat
⛔️ nie pracuję z osobami uzależnionymi od środków psychoaktywnych
Terapia par
Spotkania pary ze specjalistką trwają zazwyczaj 60 min raz w tygodniu. Specjalistka prowadzi parę przez proces uzdrawiania więzi zgodnie z ustalonymi w trakcie konsultacji celami.
Dla par (homo i heteroseksualnych):
które utknęły w błędnym kole obwiniania siebie i wzajemnego krzywdzenia,
które zastanawiają się nad rozstaniem, mają poczucie, że miłość umarła
które chcą odbudować więź po zdradzie
zmagają się z kryzysem życiowym, chorobą
⛔️ nie pracuję z parami, w których aktywnie stosowana jest przemoc
Spotkania są możliwe zarówno w gabinecie w Warszawie, jak i online. Proszę o kontakt, by spradzić najbliższe wolne terminy.
JAK WYGLĄDA PIERWSZE SPOTKANIE U PSYCHOTERAPEUTY
Na początek chciałabym byś wiedział/ła, że pierwsze spotkanie u psychoterapeuty dla większości osób wiąże się ze stresem. Jest to sytuacja nienaturalna, by opowiadać o intymnych aspektach własnego życia osobie nieznanej. Wyobrażam sobie, że rozważasz ją jednak, gdyż masz nadzieję na profesjonalną pomoc. Pokrótce opiszę ci, jak może wyglądać pierwsze spotkanie u psychoterapeuty.
SIŁA EMOCJONALNA – 7 CECH OSÓB SILNYCH EMOCJONALNIE
Osoby silne emocjonalnie lepiej radzą sobie ze stresem dnia codziennego. Dużo szybciej wychodzą z kryzysów i wyzwań, gdy te się pojawią. Skoro siła emocjonalna jest związana z kompetencjami intrapsychicznymi, czy da się adekwatnie ocenić kto jest silny, patrząc na niego z zewnątrz?