W ostatnich tygodniach niezbędne staje się zdobycie podstawowej wiedzy o tym, jak ujarzmić lęk. Sytuacja na świecie oraz obostrzenia rządowe wymusiły na na natychmiastową zmianę stylu życia. Poza tym zagrożenie zdrowia stało się realną możliwością dla każdego. Doświadczanie niepokoju i strachu jest naturalną reakcją. A sztuką staje się rozróżnienie strachu od lęku. Postanowiłam nagrać webinar, by pomóc Ci lepiej radzić sobie z lękiem, a jednocześnie wspomóc Cię w dbaniu o zdrowie psychiczne swojego dziecka.

Zapraszam Cię na interaktywną opowieść psychoterapeutyczną. Na przykładzie Roberta i jego siedmioletniej córki Ani dowiesz się, jak ujarzmić lęk. W trakcie będziemy ćwiczyć podstawowe umiejętności – świadomego oddechu, rozpoznawania straszących myśli, pracy metodą ABC Ellisa czy nauczysz się od Roberta, jak dyskutować z lękiem.

Jeśli masz ochotę na więcej pracy własnej, przygotowałam dla Ciebie dodatkowe karty – Dyskutowanie z Negatywnymi Myślami i Odczarowanie Katastroficznej Wizji. Wraz z eleganckim zaświadczeniem uczestnictwa (pdf) możesz je kupić w sklepie za 15 zł.