Zyskaj święty spokój

gru 11, 2017 | BLOG

dobry rodzic

ZYSKAJ ŚWIĘTY SPOKÓJ – ruszam z kursem online

Od 15 lat wspieram w uzdrawianiu relacji z bliskimi i odkrywaniu unikalnej tożsamości. Wykorzystuję do tego psychoterapię, warsztaty  psychoedukacyjne oraz dramę i teatr uciśnionych. Są to – niestety – profesje przyszłości. Niestety, gdyż coraz więcej osób czuje się samotnych i próbuje odzyskać święty spokój w życiu. Prowadzę szkolenia w małych miejscowościach i wsiach, gdzie dostęp do specjalistów jest bardzo utrudniony. Pracuję terapeutycznie przez Skype’a z osobami mieszkającymi za granicą, gdyż na miejscu nie ma adekwatnej pomocy. Wiem, że potrzeba pomocy jest duża. Stąd też pomysł kursu online ZYSKAJ ŚWIĘTY SPOKÓJ.

Marzy mi się, by psychoterapia i rozwój osobisty były dostępne dla wszystkich – niezależnie od miejsca zamieszkania, czy zasobności portfela.  W Kursie ZYSKAJ ŚWIĘTY SPOKÓJ zawarłam elementy psychoedukacji i ćwiczeń poznawczo-behawioralnych, które wykorzystuję w pracy psychoterapeutycznej.

Zyskaj święty spokój to 14 lekcji w cenie 1 spotkania terapeutycznego!

Chcę, by ten kurs był dostępny finansowo dla każdego.

Co zawiera kurs online ZYSKAJ ŚWIĘTY SPOKÓJ

Mam nadzieję, że ten kurs to brakujący puzzel w twoim życiu. Krok po kroku zaczniesz rozumieć frustrację i niemoc, których być może doświadczasz. Poszczególne lekcje będą twoimi drogowskazami, jak wydostać się z pułapki oczekiwań otoczenia.
Krótkie filmiki video i karty pracy pozwolą ci lepiej orientować się w tym, co naprawdę jest dla ciebie ważne.  Z moimi wskazówkami wykreujesz swoje życie świadomie – tak, jak chcesz TY, a nie inni.

Kurs rusza w styczniu 2018r. Zrób sobie prezent na gwiazdkę i nie przegap premiery kursu ZYSKAJ ŚWIĘTY SPOKÓJ!

Upewnij się, czy to dla ciebie – poniżej mam propozycję bezpłatnego kursu ZA STERAMI ŻYCIA.

Wyrusz ze mną w podróż wgłąb siebie i zyskaj święty spokój

Jeśli chcesz się upewnić, czy taka forma pracy jest dla ciebie, zacznij od bezpłatnego mini kursu – ZA STERAMI ŻYCIA. Kurs odbędzie się w dn. 28-30 grudnia. Na grupie Facebook’ o godz. 20 odbędą się trzy lekcje na żywo.

Przejdź trzy pierwsze kroki podróży w głąb siebie:

Sprawdź, czy nie próbujesz uprawiać magii i nie chcesz zmieniać innych

Zweryfikuj obszary w których oddajesz stery

Wymarz sobie swoje cudowne życie.

Zadbaj o siebie i pozwól sobie na trzy rozwojowe wieczory. Jednocześnie sprawdzisz, jak się czujesz w formule pracy online.

Dla ciebie i twoich bliskich

Jeśli:

-próbujesz realizować oczekiwania otoczenia i czujesz się w potrzasku,

– chcesz przestać wywierać na siebie presję,

– jesteś zainteresowana/y rozwojem osobistym bądź terapią,

– potrzebujesz prostych wskazówek, jak ruszyć z miejsca,

– masz utrudniony dostęp do specjalistów w miejscu zamieszkania.

Inwestycja w siebie

Kurs zawiera 14 lekcji. Każda z nich to nagranie wideo i karta pracy do pobrania.

Kompendium teorii i praktyki! Sprawdzone i wyselekcjonowane ćwiczenia rozwojowe. Do tego dokładam najważniejsze aspekty wiedzy psychologicznej.

A wszystko po ludzku, bez niezrozumiałego slangu specjalistycznego. Tak, byście mogli sprawnie przejść przez kolejne lekcje.

Wzajemna pomoc

W ramach kursu dołączysz do zamkniętej grupy na Facebook’u dla osób, które tak, jak i ty, chcą zyskać święty spokój.

Uzyskasz wsparcie grupy i będziesz podporą dla innych. Dzielenie się swoimi doświadczeniami ma moc uwalniającą samą w sobie. Trudność staje się zwykła i do ogarnięcia. Odbierasz jej w ten sposób magiczną moc tajemnicy.

Ja też tam będę  i rozwieję twoje wątpliwości. Co cztery lekcje będę prowadzić podsumowania na żywo na grupie Facebook’a. Będę na nich odpowiadać na pytania, które mogą pojawić się w trakcie realizacji kursu.

Wyślę ci maila ze wskazówkami, jak powstrzymać wybuchy złości.To pierwszy krok do zyskania świętego spokoju.  Jednocześnie zapiszesz się na listę osób zainteresowanych BEZPŁATNYM mini kursem ZA STERAMI ŻYCIA.

Zachowaj ZDROWY ROZSĄDEK!

Ten kurs ma jedynie charakter rozwojowy. Nie zastąpi ci specjalistycznej pomocy. Jeśli stan twojego zdrowia psychofizycznego cię niepokoi, jesteś w kryzysie, zmagasz się z uzależnieniem bądź przemocą – koniecznie skonsultuj się z psychiatrą, psychologiem bądź lekarzem pierwszego kontaktu.

Ten kurs może być jedynie formą wsparcia, a nie procesem leczenia.