Za sterami życia

Gru 28, 2017 | BLOG | 0 komentarzy

dobry rodzic

Za sterami życia – obierz kurs na nadchodzący rok

Na koniec roku 2017 chciałabym zaprosić cię do refleksji nad swoim życiem. Nie każda osoba ma nawyk dokonywania takich podsumowań na co dzień. Zbliżający się nowy rok jest często motywacją do nowych postanowień. Powodów, dla których nowe plany nie udają się, jest pewnie wiele. Nie zdziwiłabym się, gdyby przyczyną było niezrozumienie, czego najbardziej nam potrzeba w nadchodzącym roku. Zmiany są nieodłącznym elementem życia. Wątpię jednak, na ile można je skutecznie wprowadzać, bez wcześniejszego podsumowania obecnego życia. Poświęć chwilę na mądrą refleksję i spraw, by nadchodzące zmiany były sprzyjające.

Jak to mówił Einstein: 90% czasu poświęć na zrozumienie problemu, 5% czasu na sprawdzenie, czy problem jest dobrze określony. Wtedy rozwiązanie będzie oczywiste i okaże się bardzo proste.

Za sterami życia – kurs online

Stąd też zapraszam do bezpłatnego kursu online ZA STERAMI ŻYCIA.  Zadbaj o siebie i pozwól sobie na trzy rozwojowe wieczory. W ramach tego kursu oferuję trzy spotkania live w dniach 28-30 grudnia o godz. 20 na grupie Facebook’a. W trakcie każdego wieczoru opowiem o różnych sposobach patrzenia na swoje życie. Spotkania będą transmitowane na żywo, stąd też będę zachęcać uczestników do interakcji. Bardzo lubię kontakt na żywo i zamierzam wykorzystać nowe technologie do komunikowania się osobami obecnymi. Niech to nie zniechęca osób mniej śmiałych. Na pewno skorzystasz z obecności i śledzenia tego, o czym będę mówiła na live’ie.

Za sterami życia – trzy kroki podróży w głąb siebie

Kurs online ZA STERAMI ŻYCIA to trzy lekcje. Każda z nich to transmisja na żywo. Tematy w poszczególne dni:

 28 grudnia  live “Gra w obwinianie” – sprawdź, czy nie próbujesz uprawiać magii i nie chcesz zmieniać innych

 29 grudnia live “Gdzie jest moc mojego życia?” – zweryfikuj obszary w których oddajesz stery

 30 grudnia live “Gdyby miał się wydarzyć cud” – wymarz sobie swoje cudowne życie

Po każdej transmisji będzie do pobrania karta pracy do pracy własnej. Linki będą aktywne wieczorem po nagraniu i są dostępne na stronie kursu online ZYSKAJ ŚWIĘTY SPOKÓJ. POBIERZ KARTY PRACY.

Za sterami życia – wsparcie w grupie

Jednocześnie w ramach kursu będziesz mieć możliwość dzielenia się swoimi refleksjami i otrzymywania wsparcia w grupie. Po każdym zadaniu uczestnicy będą dzielić się refleksjami z pracy własnej na grupie. To dobra okazja, by zarówno dawać, jak i uzyskiwać wsparcie. Czasem zapominamy, jak ważne jest mówienie o swoich doświadczeniach.

Dzielenie się swoimi doświadczeniami ma moc uwalniającą samą w sobie. Trudność staje się zwykła i do ogarnięcia. Odbierasz jej w ten sposób magiczną moc tajemnicy.

Myśl, że inni mają podobnie zmniejsza poczucie osamotnienia. Tworzy się poczucie przynależności i wzrasta poziom energii życiowej. Brzmi zbyt łatwo? Życie jest proste – wystarczy się odważyć po nie sięgnąć. Pozwól mi zadbać o atmosferę akceptacji i wzajemnego szacunku – jestem w tym naprawdę dobra.

Za sterami życia – nigdy nie jest za późno na refleksję

Jeśli nie możesz być na wszystkich transmisjach bądź informacja o nich dotarła do ciebie później – mam dobre wieści. Nagrania transmisji będą do obejrzenia na grupie. Wystarczy do niej dołączyć. Jeśli nie masz Facebooka, to zawsze możesz skorzystać z kursu TUTAJ.

Za sterami życia i co dalej

Jeśli praca online będzie ci odpowiadać i będziesz mieć ochotę na więcej – to 22 stycznia rusza kurs online ZYSKAJ ŚWIĘTY SPOKÓJ. Będzie on miał podobną formułę filmików wideo i kart pracy. Tym razem będzie to 14 rozwojowych lekcji. Przygotowuję także ekstra bonusowe wykłady i zniżki na kursy moich partnerek. Do końca tego roku mam także oszałamiającą cenę. Po więcej szczegółów wejdź na stronę kursu ZYSKAJ ŚWIĘTY SPOKÓJ.